Bicümle.NET sitemizde şuan da
TOPLAM 158 KİŞİ cümle okuyor, yorum yapıyor veya siteyi dışardan izliyor..
ttR0q

Gülüşündeki samimiyeti özledim,gözlerini kısarak gülümsüyosun ya hani.heh bayılıyorum işte,sonra bana bakıysun bi gülüp bi somurtuyosun ama sonunda hep gülüyosun.Sen hep gül,ben sana hep aşık olayım,sen hep bak...
Sen öyle bir bak ki bana aynı şeyleri düşünüp aynı şeylere dalalım.Sen öyle bir bak ki bana bakmadığın herşey kıskansın,ayrılık sevenler için ya,aşk kaybedenlere ait ya,sen öyle bir bak ki bana biz kazanalım.
Sadece gülümse istiyorum,sen herşeye gülümse ben üstüme alınsamda olur,Kokunu özledim,sesini özledim,dokunmanı özledim gözlerini özledim sevgilim.Karşımda durmuş bana bakıyosun şimdi,bakışlarınla hesap soruyosun "neden?"diyosun Neden bile anlam kazanıyo gözlerinde,sırf bana hesap sor diye susarım ben
Sırf bana bak diye...
Bütün sorumlukları alırım,üstüme alırım her şuçu.Sen yeter ki vazgeçme benden Sen sevmekten vazgeçme,aşk anlamını seninle kazanır benim için.
Benim için aşk senin adındır,aşk sadece sana yakışır,ve ben sana aşık olduğum kadar güzelimCanımı yakışlarını bile seviyorum,"fazla" yazamayışını seviyorum :)) Her parçanı ayrı ayrı tek tek seviyorum.Özlemeyi seviyorum,beklemeyi seviyorum,hayal kurmayı bile için desen varsan seviyorum.Anlıycağın ben sana aşık kaldığım sürece sen benimsin.
Ve ben sana aşığım...

ttR0q 12 Nisan 2013, Cuma 21:29:05
R
E
K
L
A
M
L
A
R
Bu cümle 0 yorum almakla beraber, 0 kere favorilere eklenmiş ve tamı tamına 0 puan almış.

Bu cümleye yorum yapmak için üyeiseniz giriş yapmalısınız. üye değilseniz ve olmak istiyorsanız buraya tıklayın !

Geçen Haftanın Cümlesi

Copyright © 2007 - 2015 Cümle.NET Tüm hakları ALTTAN İKİNCİ ÇEKMECEDE saklıdır :D
Öyle bir cümle yazın ki çok gülelim, ibret alalım, öğrenelim, şaşıralım, hatırlayalım, mest olalım, hayatımıza kılavuz bile yapalım.
İletişim linki yada bicumle.iletisim [at] gmail.com mail ile bizlere ulaşabilirsiniz.