Bicümle.NET sitemizde şuan da
TOPLAM 276 KİŞİ cümle okuyor, yorum yapıyor veya siteyi dışardan izliyor..
nurcum

Yalnız Olanlara: Aşk bir kelebek gibidir,peşinden koştukça hep senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, inan ki hiç beklemedigin bir anda gelip omzuna dokunuverir. Aşk mutlu eder, bazen de üzer ama aşk özeldir, aşkını hak eden birine sunarsan eğer.

Sevgilisi Olanlara: Aşkın amacı birileri için "Mükemmel insan." olmak değildir. Seni mükemmelliğe en çok yaklaştıracak insanı bulmaktır.

Çapkınlara: Sevmediğin birine asla "Seni seviyorum." deme. İçinde olmayan duygulardan varmış gibi söz etme. Kimsenin hayatına, kalbini kırmak için girme. Sevgi dolu bakan gözlere asla yalan söyleme. Çünkü birine verebileceğin en büyük acı, aşık olmadığın birini kendine aşık etmektir.

Evli Olanlara: Seven insan "Senin hatan." yerine "Özür dilerim.", "Neredesin" yerine "Ben buradayim." diyendir. "Nasıl yaparsın?" yerine, "Niye yaptığını anlıyorum." diyendir. Ve aşk "Keske" yerine daima "İyi ki" demektir.

Kalbi Kırık Olanlara: Kalp yarası, siz kanatmaktan vazgeçinceye kadar sürer ve ilacı bu acıya alışmak değil, ondan ders çıkarabilmektir.

Aşık Olmaktan Korkanlara: Aşka düş ama tökezleme. Anla ama bekleme. Paylaş ama isteme. Yaralan ama asla acıyı içinde büyütme.

Sevdiğini Fazla Sahiplenenlere: Sevdiğinin bir baskasıyla mutlu olduğunu görmekten daha acı bir şey varsa, o da sevdiğinin seninle mutsuz olduğunu görmektir.

Aşkını İtiraf Etmeye Çekinenlere: Sevdiğinden ayrılınca aşk acı verir. Sevdiğin seni terk edince daha da çok acı verir. Ama en acısı, onu ne kadar sevdiğini bilmesine hiç firsat vermemektir.

Dönmeyecek Birini Hala Bekleyenlere: Hayatın en hüzünlü anı; Deli gibi sevdiğin insanın, buna hiç değmediğini gördüğün andır. Ve en büyük kaybın; Onun için harcadığın yıllardır. Senin aşkını şu gün hak etmeyen, bil ki 10 sene sonra yine haketmeyecektir. Bırak, gitsin

nurcum 23 Ekim 2013, Çarşamba 08:11:26
R
E
K
L
A
M
L
A
R
Bu cümle 0 yorum almakla beraber, 0 kere favorilere eklenmiş ve tamı tamına 1 puan almış.

Bu cümleye yorum yapmak için üyeiseniz giriş yapmalısınız. üye değilseniz ve olmak istiyorsanız buraya tıklayın !

Geçen Haftanın Cümlesi

Copyright © 2007 - 2015 Cümle.NET Tüm hakları ALTTAN İKİNCİ ÇEKMECEDE saklıdır :D
Öyle bir cümle yazın ki çok gülelim, ibret alalım, öğrenelim, şaşıralım, hatırlayalım, mest olalım, hayatımıza kılavuz bile yapalım.
İletişim linki yada bicumle.iletisim [at] gmail.com mail ile bizlere ulaşabilirsiniz.