HayaLiiM üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Senin Duyunca kaldıramayacağın cümleleri Susuyorum ben... http://www.bicumle.net/cumle/742060/ Thu, 05 Mar 2020 22:10:15 +0000 kulağına fısıldamam gereken sevgi sözcükleri var dilimde.. http://www.bicumle.net/cumle/741821/ Mon, 16 Sep 2019 06:31:56 +0000 Yüreğin'de uyuya kalırsam, sakın uyandırma ... http://www.bicumle.net/cumle/741737/ Sat, 13 Jul 2019 21:48:04 +0000 Yüreğimin Selam'ı var Yüreğine! Üstümde kalmasın.. :) ... Ben http://www.bicumle.net/cumle/741714/ Thu, 04 Jul 2019 12:07:47 +0000 Bir demli #çay kokusunda düştün aklıma Nasıl bir aşk ki bu bende http://www.bicumle.net/cumle/741687/ Mon, 24 Jun 2019 21:05:34 +0000 Dudakların devrime ev sahipliği yapıyor. Gözlerin faşist... Alaca http://www.bicumle.net/cumle/741620/ Tue, 11 Jun 2019 19:28:16 +0000 Benim olduğunu bildiğim Ama altına imzamı atamadığım şiirimsin http://www.bicumle.net/cumle/741615/ Mon, 10 Jun 2019 23:03:16 +0000 Sayın ulaştırma bakanım, kavuşamıyoruz.🙄 http://www.bicumle.net/cumle/741594/ Fri, 31 May 2019 18:54:29 +0000 olur da bir gün rastlarsam sana bunca senenin hıncıyla sarılacağım http://www.bicumle.net/cumle/741570/ Wed, 22 May 2019 19:10:59 +0000 zamanla her şey toparlanır mı bilmiyorum ama zamanın pek çok http://www.bicumle.net/cumle/741569/ Wed, 22 May 2019 19:08:25 +0000 özlüyorsun... hiçbir şey yaşamadan, hiçbir yaşanmışlık ya da http://www.bicumle.net/cumle/741563/ Fri, 17 May 2019 20:49:45 +0000 ben geldim, o bıraktığım yerde yoktu... kaç cümle öldürdüm içimde http://www.bicumle.net/cumle/741562/ Fri, 17 May 2019 20:48:17 +0000 Özledim diye mesaj atamam ama seni hatırlatan bir şarkıyı sabaha http://www.bicumle.net/cumle/741498/ Sun, 21 Apr 2019 06:32:48 +0000 Anlamı boyundan büyük işte bazı kelimelerin... Ö Z L E M E K http://www.bicumle.net/cumle/741223/ Tue, 12 Feb 2019 21:13:02 +0000 Hiç bir şeye değişmem Aşkla bakan gözlerini En son anımda bile http://www.bicumle.net/cumle/741106/ Tue, 22 Jan 2019 19:53:14 +0000 ‘uyuyalım mı?’ dedi bir süre sonra. her ne durumda olursam olayım http://www.bicumle.net/cumle/740608/ Fri, 23 Nov 2018 23:59:26 +0000 ah be nasıl güzelsin adam .. insanın sana bakıp derin derin iç http://www.bicumle.net/cumle/740583/ Mon, 19 Nov 2018 20:06:44 +0000 Sakallarını sevdiğimi bilirdi. Benden sonra hep sakal uzattı http://www.bicumle.net/cumle/740503/ Sun, 04 Nov 2018 23:32:36 +0000 defalarca bileklerimden bıçaklandım ..uf oldu her yanım desem http://www.bicumle.net/cumle/740081/ Wed, 22 Aug 2018 22:55:45 +0000 ah sakallarına çiçekler ekeceğim adam ..gözlerinin gece oluşu http://www.bicumle.net/cumle/740080/ Wed, 22 Aug 2018 22:52:55 +0000