Kerahatvakti üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr İnsan olmaktan çok, sahip olma endişesi, değerli olandan çok http://www.bicumle.net/cumle/739649/ Mon, 11 Jun 2018 18:37:04 +0000 Bizler hayaller kurar, düşünür, düşündüklerimizi konuşur ve yapmak http://www.bicumle.net/cumle/739528/ Tue, 22 May 2018 21:56:04 +0000 Ya o'nda yok olursun, ya da kendi varlığınla onun varlığı arasında http://www.bicumle.net/cumle/739466/ Tue, 15 May 2018 23:13:31 +0000 Sevgiyle sukut edenin sesi, öfkeyle bağırandan çok çıkar. http://www.bicumle.net/cumle/739459/ Mon, 14 May 2018 23:06:28 +0000 Sıkıntılar üst üste gelmişse, sevdiğiniz sizi terk etmiş, işinizi http://www.bicumle.net/cumle/739434/ Sat, 12 May 2018 18:57:25 +0000 Yok yere abad ediliyorsan, bil ki yakında yok yere berbat edileceksin http://www.bicumle.net/cumle/739415/ Wed, 09 May 2018 08:41:18 +0000 Hayat; ne istediklerinizle değil, ne olduğunuzla ilgilenir. http://www.bicumle.net/cumle/739399/ Sun, 06 May 2018 13:50:50 +0000 Yorgun insanlarla birlikte olmak; dinlenme tesisi işletmecisi http://www.bicumle.net/cumle/739396/ Fri, 04 May 2018 20:49:31 +0000 Tek çaresi aşk'tır hayatı güzel yaşamanın. http://www.bicumle.net/cumle/739391/ Thu, 03 May 2018 14:27:57 +0000 Kendinizi dinleyin; diliniz güzeli söylemiyorsa susun. Etrafınıza http://www.bicumle.net/cumle/739384/ Wed, 02 May 2018 21:12:20 +0000 Birisinin dilinden dökülen bir sevgi sözcüğü; ona sarıldığında http://www.bicumle.net/cumle/739378/ Wed, 02 May 2018 16:18:52 +0000 Kendi başına mutlu olamayan biri, başkasıyla mutlu olabileceğini http://www.bicumle.net/cumle/739377/ Wed, 02 May 2018 12:33:39 +0000 kendime kızgınım aslında, ne sana, ne başkasına... bana o kadar http://www.bicumle.net/cumle/739373/ Tue, 01 May 2018 20:45:20 +0000 O benim demekten vazgeçersen; korkuların yok, sevgin gerçek, http://www.bicumle.net/cumle/739365/ Mon, 30 Apr 2018 22:01:39 +0000 Yaşlanan bedenine değil, olgunlaşan ruhuna bakarsan, her yaşta http://www.bicumle.net/cumle/739364/ Mon, 30 Apr 2018 21:35:02 +0000