Mavii üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Kadere olan rızam Yazana olan sevdamdandır... http://www.bicumle.net/cumle/741996/ Thu, 23 Jan 2020 18:49:16 +0000 Bırakın bazı insanlarla aranızda su sızsın, belki de çiçekleriniz http://www.bicumle.net/cumle/741990/ Tue, 14 Jan 2020 19:26:17 +0000 ''El alem ne der?'' nöbetlerine kapılıp mütevazı dünyamı terkedemem http://www.bicumle.net/cumle/741989/ Mon, 13 Jan 2020 18:23:25 +0000 Bir zamanlar bağ kurduğum insanlarla şuan aramda dağ var. Bakın http://www.bicumle.net/cumle/741988/ Mon, 13 Jan 2020 18:20:33 +0000 İkna edilmişlerle yola çıkılmaz. Yola, inanmışlarla çıkılır.[İsmet http://www.bicumle.net/cumle/741974/ Sun, 05 Jan 2020 09:20:52 +0000 Bazı insanları sebepsiz seversin; bazılarına bin sebep arar, http://www.bicumle.net/cumle/741972/ Sat, 04 Jan 2020 19:17:37 +0000 İnsanın hep kaçtığına tutulduğudur cehennem... http://www.bicumle.net/cumle/741961/ Tue, 24 Dec 2019 18:08:37 +0000 Nerede aptal olacağını biliyorsan, yeterince zekisindir.[T. S http://www.bicumle.net/cumle/741955/ Tue, 24 Dec 2019 06:50:29 +0000 Kötüye bir şey olmuyorsa, kendini kurtaracak her yolu mübah saymasındandır http://www.bicumle.net/cumle/741943/ Sat, 21 Dec 2019 19:13:23 +0000 Vefa asaletten gelir. http://www.bicumle.net/cumle/741937/ Thu, 19 Dec 2019 18:52:54 +0000 Sevdanın da canı acır... http://www.bicumle.net/cumle/741932/ Mon, 16 Dec 2019 07:14:17 +0000 Bazı insanlardan bir kaç tane olmalı, bazılarından hiç.. http://www.bicumle.net/cumle/741931/ Sun, 15 Dec 2019 19:07:36 +0000 İnsan geçmişini bilmezse bugüne değil,düne uyanır. http://www.bicumle.net/cumle/741922/ Mon, 09 Dec 2019 11:55:58 +0000 Cesaret dediğimiz şey korkmamak değil,korkuna rağmen yapmaktır http://www.bicumle.net/cumle/741916/ Thu, 05 Dec 2019 19:09:45 +0000 Kişiliğin en üst seviyesi kendi gibi olabilmek, en dip seviyesi http://www.bicumle.net/cumle/741901/ Thu, 21 Nov 2019 15:56:16 +0000 Ben yaptıklarımın doğru olduğunu bildikten sonra, sizin yanlış http://www.bicumle.net/cumle/741889/ Wed, 13 Nov 2019 16:59:02 +0000 Kişinin kalitesini kendisi belirlemesi muazzam bir adalet. http://www.bicumle.net/cumle/741883/ Thu, 07 Nov 2019 10:53:08 +0000 Herkesin bir sonbaharı vardır; Kiminin yaşamadan yaşlandığı, http://www.bicumle.net/cumle/741881/ Sat, 02 Nov 2019 18:37:27 +0000 Yükün dürüstlükse, gücün düşer belki; ama başın düşmez. http://www.bicumle.net/cumle/741872/ Sun, 27 Oct 2019 14:49:53 +0000 Dünyaya dalgın bakan, dargındır da..[Mustafa Orman] http://www.bicumle.net/cumle/741845/ Sat, 05 Oct 2019 17:24:24 +0000