Mavii üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Soğuk söz duymuş gönül kırk yaz görse ısınmazmış.. http://www.bicumle.net/cumle/742349/ Fri, 25 Dec 2020 12:37:33 +0300 İnsanları kaybetmekten korkmayın. Herkesi memnun etmeye çalışırken http://www.bicumle.net/cumle/742348/ Thu, 24 Dec 2020 15:39:20 +0300 Yavaş başarı karakter oluşturur. Hızlı başarı ise ego. http://www.bicumle.net/cumle/742343/ Fri, 11 Dec 2020 13:02:57 +0300 “İnsanın kalbinden daha büyük çöl, insanın kalbinden daha derin http://www.bicumle.net/cumle/742342/ Wed, 09 Dec 2020 11:18:17 +0300 Haklı öfkenin sınırlarını çizmek zordur. http://www.bicumle.net/cumle/742338/ Sun, 06 Dec 2020 17:07:07 +0300 İnsanlar kullanılıp atılacak bir eşya değil azizim.. Eline bulaşır http://www.bicumle.net/cumle/742209/ Sun, 05 Jul 2020 15:54:56 +0300 Üzüntüsü sahte olanın, ağlaması gösterişli olur.[Tolstoy] http://www.bicumle.net/cumle/742208/ Sun, 05 Jul 2020 15:52:44 +0300 Ekmeğinde tuzu olmayanın lokmalarını saymaya hakkı yoktur. http://www.bicumle.net/cumle/742198/ Tue, 09 Jun 2020 15:36:13 +0300 Kendi halinde olmak güzeldir... Bu kadar hal bilmezin arasında http://www.bicumle.net/cumle/742197/ Mon, 08 Jun 2020 11:21:34 +0300 O birilerine söyleyin, herşey istedikleri gibi olmaz bu hayatta http://www.bicumle.net/cumle/742192/ Fri, 22 May 2020 17:27:57 +0300 Bizde ne at koşturacak mezhep. Ne sökük dikecek terzi. Ne de http://www.bicumle.net/cumle/742190/ Thu, 21 May 2020 12:11:02 +0300 Ağzım bozuk olabilir. Doğrudur küfür eder. Kırar dökerim. Zamanı http://www.bicumle.net/cumle/742187/ Wed, 20 May 2020 17:30:34 +0300 Aşk ;kaderin yanına getiremediğini,yüreğinde taşımaktır. http://www.bicumle.net/cumle/742185/ Wed, 20 May 2020 17:22:00 +0300 Şeref, kimsenin malı değildir; Herkesin onurlu olmaya hakkı vardır http://www.bicumle.net/cumle/742182/ Mon, 18 May 2020 19:45:25 +0300 Gördüm,herşeyi gördüm.İyi günde hayatıma tünel kazarak girenlerin http://www.bicumle.net/cumle/742176/ Sun, 10 May 2020 21:41:40 +0300 İnsan olmak kuruş ile değil, duruş ile ölçülür. http://www.bicumle.net/cumle/742175/ Sun, 10 May 2020 20:56:27 +0300 Sen pazarda satılan bir Nar olsaydın; "Çatlak" bir nar olurdun http://www.bicumle.net/cumle/742167/ Wed, 06 May 2020 15:34:37 +0300 Ardıma dönüp bakıyorum da, dallarımı kıran rüzgarları bile affetmişim; http://www.bicumle.net/cumle/742158/ Sun, 03 May 2020 21:40:43 +0300 Bir şeye ait olmayı ya da sahip olmayı sevmiyorum. Bir şeyle http://www.bicumle.net/cumle/742156/ Sun, 03 May 2020 21:36:36 +0300 Merak etme ben yanındayım diyen çoğu kişiyi gözüm aradığında http://www.bicumle.net/cumle/742151/ Fri, 01 May 2020 21:55:57 +0300