Mavii üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Sürekli eksik olan bir süre sonra gerekli de olmuyor. http://www.bicumle.net/cumle/741744/ Fri, 19 Jul 2019 19:09:23 +0000 Her şeyin farkında olmak baya ağır bir yük. http://www.bicumle.net/cumle/741743/ Wed, 17 Jul 2019 17:55:33 +0000 Anca bizden güzelini bulurlar, bizden güzel seveni değil. http://www.bicumle.net/cumle/741729/ Tue, 09 Jul 2019 11:03:18 +0000 Hiç hak etmediğimiz şeyleri yaşattılar, affedene yazıklar olsun http://www.bicumle.net/cumle/741728/ Tue, 09 Jul 2019 11:01:11 +0000 'İdam sehpasında hapşıran mahkuma "çok yaşa" demek gibiydi, bazı http://www.bicumle.net/cumle/741720/ Sat, 06 Jul 2019 07:22:26 +0000 Kötü bildigim değil, iyi sandığım insanlar yanılttı beni. http://www.bicumle.net/cumle/741716/ Fri, 05 Jul 2019 19:40:53 +0000 Yazdıklarımı sildiğim olmuştur. Lakin sildiklerimi yeniden hiç http://www.bicumle.net/cumle/741713/ Thu, 04 Jul 2019 09:21:15 +0000 Cebinde iki not taşıyacaksın Birinde; "DÜNYANIN MERKEZİ SENSİN" http://www.bicumle.net/cumle/741710/ Wed, 03 Jul 2019 09:39:57 +0000 Sen düştüğün zaman umudunu,kalktığın zaman kişiliğini kaybetme http://www.bicumle.net/cumle/741708/ Sat, 29 Jun 2019 08:06:22 +0000 Her şeyin varken sağlığın yoksa, her şeyin varken zamanın yoksa http://www.bicumle.net/cumle/741707/ Sat, 29 Jun 2019 08:04:57 +0000 Ne istiyorum biliyor musun? Hiç tanımadığım insanlarla dertleşmek http://www.bicumle.net/cumle/741706/ Sat, 29 Jun 2019 07:23:01 +0000 Çok gereksiz insanlar tanıdık ,demiyorum.Çünkü her insan gerekliydi http://www.bicumle.net/cumle/741704/ Fri, 28 Jun 2019 19:48:01 +0000 Tok insanlar sevin… Çünkü; Gözü aç bir insanın karnı AŞ-la http://www.bicumle.net/cumle/741692/ Tue, 25 Jun 2019 17:18:46 +0000 Otunu, suyunu bilmediğin gönüllerde koyun gütme! Yoksa ‘kaçıracağın http://www.bicumle.net/cumle/741691/ Tue, 25 Jun 2019 17:16:06 +0000 + Sigaraya mı başladın bir de? - Evet. + Havalı göründüğünü http://www.bicumle.net/cumle/741622/ Wed, 12 Jun 2019 06:44:35 +0000 Bozuk sütle bozuk insan arasında pek de bir fark yok aslında http://www.bicumle.net/cumle/741613/ Mon, 10 Jun 2019 11:44:54 +0000 Kural değişmez Adam ettiğiniz eşşekler gūn gelir ilk sizi http://www.bicumle.net/cumle/741584/ Tue, 28 May 2019 09:31:06 +0000 Keşke sabrım kadar şansım olsaydı... http://www.bicumle.net/cumle/741580/ Sun, 26 May 2019 11:35:57 +0000 "Bir söz ki, bir gönlü bir ömür bahtiyar eder.Bir söz ki, bir http://www.bicumle.net/cumle/741572/ Thu, 23 May 2019 16:06:42 +0000 Her şey iyi olsun diye, belki bu sefer olur diye yaptığım hiçbir http://www.bicumle.net/cumle/741571/ Thu, 23 May 2019 16:04:40 +0000