calimeryy üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr "Kadınların özelliği ne biliyor musun ? Seni sen yapan özelliklere http://www.bicumle.net/cumle/742114/ Thu, 09 Apr 2020 02:27:38 +0000 Sen yine umuda bel büküyorsun, tadının damağında kaldığı sahneyle http://www.bicumle.net/cumle/742108/ Sun, 05 Apr 2020 17:37:50 +0000 İçimde hatıralar delik deşik http://www.bicumle.net/cumle/742061/ Sat, 07 Mar 2020 00:36:30 +0000 Duvarda duvar saati var, yerde yer halısı, masada masa lambası http://www.bicumle.net/cumle/742038/ Thu, 20 Feb 2020 21:28:37 +0000 İyi ol dediler, nasıl iyi olunur bilmeden. Nasılsın dediler http://www.bicumle.net/cumle/741973/ Sun, 05 Jan 2020 05:18:06 +0000 "Anlat bana. Senden bir şeyler ummak... Umutların en olmazı http://www.bicumle.net/cumle/741879/ Fri, 01 Nov 2019 23:12:43 +0000 “Merhaba canım. Mektubun gecikti gene. Belki de ne yazacağını http://www.bicumle.net/cumle/741878/ Fri, 01 Nov 2019 22:53:40 +0000 Bazı aşklar var mesela. Yaşanıyor, bitiyor. Gidiyor. Ama o gittiğinde http://www.bicumle.net/cumle/741854/ Thu, 10 Oct 2019 00:03:34 +0000 Mezar taşına yaslanıp bir sigara yakana kadar, aslında affedilmeyecek http://www.bicumle.net/cumle/741833/ Fri, 27 Sep 2019 20:54:22 +0000 İnsanlara güvenmezsen '' güvensiz '' derler ama '' bir zamanlar http://www.bicumle.net/cumle/741820/ Sun, 15 Sep 2019 19:38:32 +0000 Kendinden sakındığın sevgiyi başkalarına hoyratça sunabiliyorsan http://www.bicumle.net/cumle/741819/ Sun, 15 Sep 2019 19:37:02 +0000 Senin için yazılan hikayenin satırlarında kaybola kaybola öğreneceksin http://www.bicumle.net/cumle/741813/ Sat, 07 Sep 2019 23:45:47 +0000 Olmazsa da sorun etmezdim. Olursa güzel olurdu sadece... http://www.bicumle.net/cumle/741812/ Thu, 05 Sep 2019 20:51:13 +0000 Hiçbir ayrılık bütünüyle tamamlanmaz. Ya kulağını işgal eden http://www.bicumle.net/cumle/741811/ Thu, 05 Sep 2019 20:49:08 +0000 Biraz yarım kalmış, diğer yarısını bulmak umuduyla tamamlanmadan http://www.bicumle.net/cumle/741806/ Sun, 01 Sep 2019 21:24:05 +0000 En kötü kalabalık insanın beynidir.yüzlerce düşünce,gerekli gereksiz http://www.bicumle.net/cumle/741805/ Sun, 01 Sep 2019 21:19:30 +0000 "Ah azizim giden geri dönseydi, Onca şiire, ilk Nazım'ın Piraye'si http://www.bicumle.net/cumle/741802/ Wed, 28 Aug 2019 21:25:20 +0000 Bir adım atıp düşsem içindeki uçuruma. Süzülsem gözlerindeki http://www.bicumle.net/cumle/741801/ Wed, 28 Aug 2019 17:01:27 +0000 Eskilere olan özlemim hep olacak. O zamanlarda yaşamak ne güzelmiş; http://www.bicumle.net/cumle/741795/ Sun, 25 Aug 2019 20:42:18 +0000 O kadar garip bir şey ki rüya denilen yarım ölüm. Teninde elini http://www.bicumle.net/cumle/741792/ Sat, 24 Aug 2019 21:06:01 +0000