efekentli09 üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Bir yerde okumuştum ; "Sana duvar ördüysem tuğlasını sen http://www.bicumle.net/cumle/741558/ Wed, 15 May 2019 17:30:24 +0000 Yapmamız gereken sevgiyi bulmak değil, içimizdeki sevgiye karşı http://www.bicumle.net/cumle/741554/ Mon, 13 May 2019 21:22:54 +0000 Önümüz yaz , sıkılırsan yaz 😄 http://www.bicumle.net/cumle/741521/ Sat, 27 Apr 2019 10:09:18 +0000 "senden başka kimsem yok, varsa da ben bilmiyorum." http://www.bicumle.net/cumle/741515/ Wed, 24 Apr 2019 21:36:15 +0000 Bugün 18 Nisan ama Mübarek Nisan değil sanki ŞUBAT http://www.bicumle.net/cumle/741480/ Thu, 18 Apr 2019 12:57:16 +0000 Sanırım hiç bir şey yok aramızda , Aşk'tan başka. . . http://www.bicumle.net/cumle/741477/ Wed, 17 Apr 2019 17:30:07 +0000 Bu koca şehrin adı ''AYDIN'' ama ben hep sensiz Karanlıktayım http://www.bicumle.net/cumle/741476/ Tue, 16 Apr 2019 12:13:31 +0000 İnsan bazen bütün uçurumlara alıcı gözüyle bakıyor. . . http://www.bicumle.net/cumle/741461/ Tue, 09 Apr 2019 12:55:31 +0000 ''Körlük gözde kalsın, Sağırlık kulakta, Dermansızlık dizde http://www.bicumle.net/cumle/741454/ Sun, 07 Apr 2019 15:56:14 +0000 Asya;Bizi hayattan soğutuyorsun böyle bir şarkıyı yaparken bir http://www.bicumle.net/cumle/741437/ Tue, 02 Apr 2019 12:37:22 +0000 Ahh be gönlüm, Sarılmışsın kuru dala; Çiçek olma derdindesin http://www.bicumle.net/cumle/741430/ Sat, 30 Mar 2019 18:48:28 +0000 Herkes mutlu olmak ister, bazıları hak eder. . . http://www.bicumle.net/cumle/741425/ Fri, 29 Mar 2019 22:50:01 +0000 İçtikçe içesim geliyor gayrı ne bilgi ara ne hüner Beni bu rakıyla http://www.bicumle.net/cumle/741420/ Thu, 28 Mar 2019 17:59:45 +0000 Uzun lafın kısası , GEL. . . http://www.bicumle.net/cumle/741419/ Thu, 28 Mar 2019 17:57:44 +0000 ÜÇ Harf yanyana kaç şekilde gelir bilirmisin ? AŞK dersin.. SEN http://www.bicumle.net/cumle/741418/ Thu, 28 Mar 2019 17:52:09 +0000 Nezaketen yaşıyor, her gece ölüyor, durmadan yürüyor, sigarayı http://www.bicumle.net/cumle/741416/ Wed, 27 Mar 2019 14:59:47 +0000 Vazgeçersin bazen sevmediğinden değil yorulduğundan... http://www.bicumle.net/cumle/741415/ Wed, 27 Mar 2019 14:53:05 +0000 Soluyor birer birer İçimizdeki güller. http://www.bicumle.net/cumle/741399/ Tue, 26 Mar 2019 06:04:56 +0000 Yolun bundan sonrasını kırgın devam edeceğiz. . . http://www.bicumle.net/cumle/741396/ Mon, 25 Mar 2019 17:48:04 +0000 Yanlış çağda yaşamanın stresi içerisindeyim. . . http://www.bicumle.net/cumle/741395/ Mon, 25 Mar 2019 17:46:53 +0000