gokkusagi üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Yürek burkan bir İlhan Berk dizesi;"Ben hâla herşeyi sana anlatacakmış http://www.bicumle.net/cumle/741229/ Fri, 15 Feb 2019 19:16:50 +0000 Yine herkes öldü ben yaşarken... hiç bu kadar zor gelmemişti http://www.bicumle.net/cumle/741225/ Wed, 13 Feb 2019 21:14:19 +0000 Yanıma keyfimin kahyasını , paşa gönlümü ve tepemin tasını alıp http://www.bicumle.net/cumle/741219/ Sun, 10 Feb 2019 20:17:40 +0000 Cem Karaca'nın dediği gibi "Madem ki gittin, Dönmesen de olur http://www.bicumle.net/cumle/741212/ Fri, 08 Feb 2019 18:38:01 +0000 Kader; yağmurun yağacağına karar veremesen de yanına şemsiyeni http://www.bicumle.net/cumle/741205/ Thu, 07 Feb 2019 14:23:49 +0000 Ben kimsenin canını yakmadım onlar benim ateş olduğumu bile bile http://www.bicumle.net/cumle/741081/ Sun, 20 Jan 2019 20:14:04 +0000 İyilik yapar gibi görünmeyin iyilik yapın GÖRÜNMEYİN 😀 http://www.bicumle.net/cumle/741050/ Mon, 14 Jan 2019 18:51:35 +0000 Bir insanın kafatasını kırmak için yaklaşık 230 kiloluk baskı http://www.bicumle.net/cumle/740986/ Wed, 02 Jan 2019 19:18:54 +0000 Bu ara bi şans bi şans Allahım Merkür gerilemeyi mi unuttu naaptı😂😂😂 http://www.bicumle.net/cumle/740921/ Mon, 24 Dec 2018 17:32:11 +0000 Bir de yaşayarak öğreneceğin şeyler var şu hayatta...Herşeyi http://www.bicumle.net/cumle/740880/ Fri, 21 Dec 2018 20:44:28 +0000 Değersiz hissettiren kim olursa olsun er ya da geç terk ediyorsun http://www.bicumle.net/cumle/740827/ Sun, 16 Dec 2018 16:11:22 +0000 Dışarı baktım kar yağıyor aklıma ilk sen geldin kar yağınca havadaki http://www.bicumle.net/cumle/740810/ Sat, 15 Dec 2018 19:07:29 +0000 Kışı sevmem ben, çatısı akan evler, ayakkabısı delik çocuklar http://www.bicumle.net/cumle/740782/ Wed, 12 Dec 2018 20:12:49 +0000 Herkes kendi işine baksın değil herkes kendi “içine” baksın. http://www.bicumle.net/cumle/740705/ Thu, 06 Dec 2018 20:20:14 +0000 Hatânın neresinden dönsen kârdır ama insan yine de zirveyi bi http://www.bicumle.net/cumle/740625/ Sun, 25 Nov 2018 19:48:03 +0000 Kafam dağınık olabilir ama kimi nereye koyduğumu unutmam. http://www.bicumle.net/cumle/740539/ Sat, 10 Nov 2018 17:21:42 +0000 Sen daha Âşık Veysel’i tanımıyorsun ben seninle nasıl uzun ince http://www.bicumle.net/cumle/740326/ Mon, 15 Oct 2018 18:35:31 +0000 Velhasıl sana veda edemiyorum ama kavuşacak gibi de değiliz. http://www.bicumle.net/cumle/740325/ Mon, 15 Oct 2018 18:33:03 +0000 Kendi kendini bitirdiğin için teşekkür ederim.Ben seni başka http://www.bicumle.net/cumle/740282/ Sun, 07 Oct 2018 21:06:28 +0000 Herşey göründüğü gibi olsaydı avcuna aldığın deniz suyu mavi http://www.bicumle.net/cumle/740138/ Sat, 01 Sep 2018 21:53:41 +0000