kartal üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Başka dilde söylenecek bizim yalnızlığımız.. http://www.bicumle.net/cumle/741555/ Tue, 14 May 2019 15:43:19 +0000 Bu Cümle Bi-la-der-im İçin http://www.bicumle.net/cumle/741545/ Mon, 06 May 2019 06:57:51 +0000 Bizim Mahalledeki davulcu sanki bütün hıncını davuldan çıkartıyormuş http://www.bicumle.net/cumle/741544/ Sun, 05 May 2019 23:01:17 +0000 Karışmayın Tepkime Bu Kimyasal bir tepkime http://www.bicumle.net/cumle/741530/ Wed, 01 May 2019 14:49:43 +0000 O yuvasız çalıkuşu, bense kafeste kanarya.. http://www.bicumle.net/cumle/741508/ Tue, 23 Apr 2019 10:19:43 +0000 Gerçek şu ki; otogarlar düğün salonlarından daha samimi sarılmalar http://www.bicumle.net/cumle/741432/ Mon, 01 Apr 2019 08:42:50 +0000 Güçlü, varlıklı ve çoğunluk kendini korur; Sen zayıfı, yoksulu http://www.bicumle.net/cumle/741411/ Wed, 27 Mar 2019 06:38:35 +0000 Evden çıkıyorum dediğin andaki ilk söz "Çöpüde at geç kalma kolay http://www.bicumle.net/cumle/741410/ Wed, 27 Mar 2019 06:31:07 +0000 kötü günler geride kaldı... http://www.bicumle.net/cumle/741162/ Sat, 02 Feb 2019 10:44:18 +0000 Deneme http://www.bicumle.net/cumle/741160/ Thu, 31 Jan 2019 13:23:29 +0000 Senin gibi biriyle tanışacağımı hiç hayal etmemiştim. Şimdi sana http://www.bicumle.net/cumle/741109/ Wed, 23 Jan 2019 07:09:44 +0000 Yokluğuna alıştırırsan, varlığının önemi kalmaz. http://www.bicumle.net/cumle/741108/ Wed, 23 Jan 2019 07:08:18 +0000 Yaş 35, yolun yarısı eder." diyen şair bile 46 yaşında vefat http://www.bicumle.net/cumle/741096/ Mon, 21 Jan 2019 10:20:18 +0000 …Ah bu yağmur yalnızlığımmış, dindim efendim… http://www.bicumle.net/cumle/741093/ Mon, 21 Jan 2019 07:09:32 +0000 O kadar yıprattın, o kadar kırdın ki, Yine de çıkıp gelsen kalbime Herşeyi http://www.bicumle.net/cumle/741092/ Mon, 21 Jan 2019 06:50:42 +0000 Güzel gözlüm, kör olsam bile gözlerini hatırlarım. http://www.bicumle.net/cumle/741091/ Mon, 21 Jan 2019 06:47:13 +0000 İnsan dostunu düşmanından daha zor affediyor. http://www.bicumle.net/cumle/739601/ Mon, 04 Jun 2018 14:57:13 +0000 İnsan, hoş olmayan meziyetlere sahip arkadaşının hareketlerini http://www.bicumle.net/cumle/739600/ Mon, 04 Jun 2018 14:55:56 +0000 İçimizde IĞDIR lı varmı http://www.bicumle.net/cumle/739583/ Fri, 01 Jun 2018 13:00:23 +0000 Bazen ne kuracak cümlen kalır, nede kullanacak duygun. http://www.bicumle.net/cumle/739574/ Thu, 31 May 2018 11:10:42 +0000