kartal üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Bicümle ailesi hepimizin Bayramı Kutlu olsun. http://www.bicumle.net/cumle/742193/ Sun, 24 May 2020 00:24:49 +0000 mim kadar menfaat için vav gibi eğilmeyeceğiz. http://www.bicumle.net/cumle/742180/ Thu, 14 May 2020 14:47:05 +0000 Sormaz ki bilsin, sorsa bilirdi; Bilmez ki sorsun, bilse sorardı http://www.bicumle.net/cumle/742179/ Wed, 13 May 2020 12:50:03 +0000 Anneler Günümüz Kutlu olsun... http://www.bicumle.net/cumle/742173/ Sun, 10 May 2020 11:53:49 +0000 Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur Herkesi sen dost http://www.bicumle.net/cumle/742170/ Fri, 08 May 2020 10:52:17 +0000 Verilen emaneti yerine getirmek, en üstün doğruluk sayılır, hıyanet http://www.bicumle.net/cumle/742164/ Wed, 06 May 2020 07:08:11 +0000 Bir şehri imar ederken nesli ihmal ederseniz, o nesil gün gelir http://www.bicumle.net/cumle/742162/ Tue, 05 May 2020 13:17:51 +0000 Gök gürültüsünü seviyorum. Mutlak güç ve Kudret sahibinin, Kim http://www.bicumle.net/cumle/742152/ Sun, 03 May 2020 10:55:46 +0000 Yaklaşan yaklaştı. Onu Allah'tan başka açığa çıkaracak yoktur http://www.bicumle.net/cumle/742149/ Thu, 30 Apr 2020 12:07:23 +0000 Herkesin İyi Bir Tarafı Vardır Önemli Olan Dürüst Olabilmek Empati http://www.bicumle.net/cumle/742141/ Fri, 24 Apr 2020 13:16:13 +0000 Bir ay sonra Ramazan'dan kurtulanlardan değil, Ramazan'la kurtulanlardan http://www.bicumle.net/cumle/742140/ Fri, 24 Apr 2020 13:14:19 +0000 Hayatın kırılma noktası yoktur ama hayatın içindeki rölümüzün http://www.bicumle.net/cumle/742139/ Tue, 21 Apr 2020 13:42:21 +0000 Sabırsızlığını terbiye et. Burada sana ancak beklemek yardım http://www.bicumle.net/cumle/742134/ Sun, 19 Apr 2020 11:14:06 +0000 Bomboş kalmış bizim köyün dağları, Harap olmuş bütün üzüm bağları http://www.bicumle.net/cumle/742131/ Thu, 16 Apr 2020 20:20:34 +0000 "Konuşan insan, öyle kolay kolay dertten ölmez. Bir insan konuşmadı http://www.bicumle.net/cumle/742129/ Wed, 15 Apr 2020 11:50:14 +0000 İyi geceler bayım hiç yittiniz mi En az bir defa yitmeli insan Nasıl http://www.bicumle.net/cumle/742127/ Wed, 15 Apr 2020 07:20:07 +0000 Türk olmaz zordur dünya ile savaşırsın.Türk olmamak daha zor http://www.bicumle.net/cumle/742125/ Sun, 12 Apr 2020 22:11:03 +0000 İsraf etmeyin; Yaşamı, Sevgiyi, Saygıyı, Zamanı, ve En çokta http://www.bicumle.net/cumle/742124/ Sun, 12 Apr 2020 20:30:08 +0000 Geçse de yolumuz bozkırlardan, denizlere çıkar sokaklar... http://www.bicumle.net/cumle/742123/ Sun, 12 Apr 2020 19:12:22 +0000 Abdal ata binince bey oldum sanır, şalgam aşa girince yağ oldum http://www.bicumle.net/cumle/742119/ Fri, 10 Apr 2020 15:11:38 +0000