kortik üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Duyabilir misin sözümü ses etmeden... hissedebilir misin yanan http://www.bicumle.net/cumle/741057/ Thu, 17 Jan 2019 18:01:38 +0000 Dünyayı iki dudağının arasından çıkan ince bir söz kurtaracak http://www.bicumle.net/cumle/741024/ Thu, 10 Jan 2019 20:58:08 +0000 Değmen benim yalın yanan gönlüme... Eğmem benim dik başımı önüme http://www.bicumle.net/cumle/741015/ Tue, 08 Jan 2019 11:15:40 +0000 Dil susarsa bi çare... yürek susarsa ne çare... http://www.bicumle.net/cumle/741000/ Sat, 05 Jan 2019 19:08:27 +0000 Gözlerimden bir yaş daha düşer toprağa... toprak birkez daha http://www.bicumle.net/cumle/740999/ Sat, 05 Jan 2019 14:37:17 +0000 Ne demek çayy bitti... Sallamayı çıkarttırmayın bana...:) http://www.bicumle.net/cumle/740990/ Thu, 03 Jan 2019 13:06:01 +0000 -1+1=0 eksilen ömür...kazanılan gönül... http://www.bicumle.net/cumle/740976/ Tue, 01 Jan 2019 00:20:01 +0000 Bir bozuk saattir yüreğim... hep 10 da durur... http://www.bicumle.net/cumle/740973/ Sun, 30 Dec 2018 21:52:34 +0000 herkes ya şairi ya şiiri biliyordu... şairin uğruna yazdığı http://www.bicumle.net/cumle/740958/ Fri, 28 Dec 2018 20:48:14 +0000 Ben senden önce ölmek istiyorum...gidenin arkasından gelen gideni http://www.bicumle.net/cumle/740952/ Fri, 28 Dec 2018 18:08:58 +0000 Biraz önce şöyle bir şey okudum...Kalbime ayakkabılarınla girdiğin http://www.bicumle.net/cumle/740935/ Wed, 26 Dec 2018 16:59:58 +0000 Nerede o pembe yarınlar... nerede o mor kaldırımlar... http://www.bicumle.net/cumle/740934/ Tue, 25 Dec 2018 22:09:20 +0000 Geceleyinde gökyüzünde uçabilirmiş kuşlar...hemde düşebilme http://www.bicumle.net/cumle/740903/ Sat, 22 Dec 2018 23:13:37 +0000 ölesiye sevmek diyordum ...öylesine sevmek anladı heralde... http://www.bicumle.net/cumle/740877/ Fri, 21 Dec 2018 18:21:53 +0000 2 miz 1 ayrılığın en uzun gecesindeyiz... sen bensiz...ben http://www.bicumle.net/cumle/740875/ Fri, 21 Dec 2018 16:08:24 +0000 Birgün bir kuş kablumbağa demiş ki... ''Nereye gidiyorsun''. http://www.bicumle.net/cumle/740735/ Fri, 07 Dec 2018 23:23:03 +0000 Galiba seni sevmek için sana ihtiyacım yok... http://www.bicumle.net/cumle/740562/ Wed, 14 Nov 2018 21:09:19 +0000 Görüyorum ki... Popilist duyguların yeni moda olan tutkusu.. http://www.bicumle.net/cumle/740561/ Wed, 14 Nov 2018 21:02:55 +0000 Adam öldü kadın evlendi...kadın öldü adam delirdi... http://www.bicumle.net/cumle/740453/ Sat, 03 Nov 2018 22:13:04 +0000 Kalbimi ömrüme adamaktan... Kendime vakit ayıramamışım... http://www.bicumle.net/cumle/740398/ Tue, 30 Oct 2018 15:11:36 +0000