mavisu üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Doğum günün kutlu olsun efekentli09 hep mutlu ol... http://www.bicumle.net/cumle/741768/ Mon, 05 Aug 2019 05:37:05 +0000 Kalbim, bir ıslak kelebek nasıl da uçuyor sana.. Şafak 03 http://www.bicumle.net/cumle/741764/ Thu, 01 Aug 2019 00:20:23 +0000 Nedense uykum hep kaçınca kendimi burada buluyorum... http://www.bicumle.net/cumle/741763/ Thu, 01 Aug 2019 00:00:04 +0000 Hiç kimse sen olamaz diye birşey yok, Ben kimseye sen olma http://www.bicumle.net/cumle/741637/ Mon, 17 Jun 2019 05:51:49 +0000 Seccadeye aşk düştü bir namaz vakti... http://www.bicumle.net/cumle/741623/ Wed, 12 Jun 2019 07:52:20 +0000 Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu insanların barıştığı, kardeşçe http://www.bicumle.net/cumle/741602/ Tue, 04 Jun 2019 05:56:47 +0000 Bu beklemek var ya seni, süresi belirsiz, ne zaman kesintiye http://www.bicumle.net/cumle/741565/ Sat, 18 May 2019 19:23:19 +0000 Sen iyisi mi debelenip durma boşuna genç adam, Kadınlar gitmişlerse http://www.bicumle.net/cumle/741469/ Fri, 12 Apr 2019 09:06:35 +0000 Sen hiç çok özlediğinde bir duvarın dibine çömelip sana attığı http://www.bicumle.net/cumle/741468/ Thu, 11 Apr 2019 17:36:09 +0000 Mesela kırıldığım yerden al gönlümü. Deki..! Seni eksilttiğim http://www.bicumle.net/cumle/741463/ Tue, 09 Apr 2019 18:46:38 +0000 Bu gece hükümsüzüm. Atacağım mesajlar yada yaptığım aramalar http://www.bicumle.net/cumle/741460/ Mon, 08 Apr 2019 20:48:24 +0000 Benim olduğum yerlerde hiç konun gelmez, gelse de muhatabı ben http://www.bicumle.net/cumle/741457/ Mon, 08 Apr 2019 07:20:10 +0000 Yüreği kendisine benzeyen insanlardan, vazgeçemiyor insan. Birbirinin http://www.bicumle.net/cumle/741455/ Sun, 07 Apr 2019 21:20:31 +0000 Sandığa giderken, yanınıza günlük sığ siyasi tartışmaları almayın http://www.bicumle.net/cumle/741431/ Sat, 30 Mar 2019 19:17:03 +0000 Gel al bekaretini yüreğimin, mahremim ol, ayıbım ol benim.. http://www.bicumle.net/cumle/741426/ Sat, 30 Mar 2019 08:11:42 +0000 İyice zıvanadan çıktı yokluğunda dilimden dökülenler. Bak işte http://www.bicumle.net/cumle/741368/ Tue, 19 Mar 2019 15:23:23 +0000 Sen yeter ki iste yağmurdan ıslanma diye gökyüzüne branda açarım http://www.bicumle.net/cumle/741360/ Sat, 16 Mar 2019 14:31:14 +0000 Ben sana konuşamadıklarımı hep ağladım... http://www.bicumle.net/cumle/741353/ Thu, 14 Mar 2019 20:09:35 +0000 Boşuna üfletme amirim, ölçülmez bu sevginin sarhoşluğu... Öyle http://www.bicumle.net/cumle/741344/ Tue, 12 Mar 2019 19:27:12 +0000 Saati de sabaha karşı ettik... http://www.bicumle.net/cumle/741339/ Sun, 10 Mar 2019 23:58:54 +0000