mavisu üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr İyice zıvanadan çıktı yokluğunda dilimden dökülenler. Bak işte http://www.bicumle.net/cumle/741368/ Tue, 19 Mar 2019 15:23:23 +0000 Sen yeter ki iste yağmurdan ıslanma diye gökyüzüne branda açarım http://www.bicumle.net/cumle/741360/ Sat, 16 Mar 2019 14:31:14 +0000 Ben sana konuşamadıklarımı hep ağladım... http://www.bicumle.net/cumle/741353/ Thu, 14 Mar 2019 20:09:35 +0000 Boşuna üfletme amirim, ölçülmez bu sevginin sarhoşluğu... Öyle http://www.bicumle.net/cumle/741344/ Tue, 12 Mar 2019 19:27:12 +0000 Saati de sabaha karşı ettik... http://www.bicumle.net/cumle/741339/ Sun, 10 Mar 2019 23:58:54 +0000 Daha ne kadar naif çağırılabilir insan? “İki gözüm seneler geçiyor” http://www.bicumle.net/cumle/741337/ Sun, 10 Mar 2019 23:04:19 +0000 Künefeden önce.. Herkese taş duvar olan kalbim bir sana pencere http://www.bicumle.net/cumle/741336/ Sun, 10 Mar 2019 22:10:38 +0000 Künefeden sonra :)) Beni acilen kollarında uyutmalısın... http://www.bicumle.net/cumle/741331/ Sat, 09 Mar 2019 02:59:13 +0000 Dedim Ben bakınca kentler dökülüyor gözlerimden Binalar, otobanlar http://www.bicumle.net/cumle/741328/ Fri, 08 Mar 2019 19:47:43 +0000 Bazen kokusunu özlersin, bazen sesini nefesini.. Gülüşünü, sohpetini http://www.bicumle.net/cumle/741318/ Tue, 05 Mar 2019 19:08:31 +0000 Bazen bulunduğu şehire yakın olmak ta yetiyor, içinden geçip http://www.bicumle.net/cumle/741317/ Tue, 05 Mar 2019 18:43:55 +0000 Ne güzel demiş Cemal Süreya.. Uğraşamam dünümle ve dünümdekilerle http://www.bicumle.net/cumle/741304/ Sat, 02 Mar 2019 07:45:07 +0000 Vay beeeee şuan ki Büyükşehir belediye başkanımız ve yine adayımız http://www.bicumle.net/cumle/741303/ Sat, 02 Mar 2019 07:39:47 +0000 Yalnız olmak demek, ölüme yönelik alıştırmalar yapmak demektir http://www.bicumle.net/cumle/741299/ Thu, 28 Feb 2019 21:07:44 +0000 Acı, aslında yaralandığımızda değil, yaralanmış olmamızı kimse http://www.bicumle.net/cumle/741295/ Wed, 27 Feb 2019 20:38:35 +0000 Burada bir birine aşık yada bir biri ile görüşen kişileri tahmin http://www.bicumle.net/cumle/741275/ Sat, 23 Feb 2019 21:50:56 +0000 "Gönlümün takvimine şiir oldu yüzün." http://www.bicumle.net/cumle/741133/ Sat, 26 Jan 2019 18:36:01 +0000 Konu sen olunca herkese haksızım.. En çok bunun için affetmeyeceğim http://www.bicumle.net/cumle/741100/ Mon, 21 Jan 2019 20:48:24 +0000 Gelemem depresyonuma nazar değer :)) http://www.bicumle.net/cumle/741041/ Sun, 13 Jan 2019 20:22:57 +0000 Bendeki yerini kimse almadı çünkü bende bi yerin yok... http://www.bicumle.net/cumle/741013/ Mon, 07 Jan 2019 18:59:22 +0000