mustafacanates üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Herkesten farklı olsun diye , gözyaşlarına renk vermeye çalışmak http://www.bicumle.net/cumle/725482/ Sun, 24 Jul 2016 08:36:43 +0000 Yola çıkarsın ve her adımda yollar daha da tenhalaşır. Bazıları http://www.bicumle.net/cumle/725066/ Wed, 06 Jul 2016 16:49:42 +0000 Kendinde kaybolan herkes bilir. Hiçbir şehir büyük değil insanın http://www.bicumle.net/cumle/724561/ Thu, 23 Jun 2016 17:20:33 +0000 “Artık hayatta yeteri kadar acı var, insanlar bunu görmek için http://www.bicumle.net/cumle/724413/ Sun, 19 Jun 2016 14:27:36 +0000 Yaşamın kıyısındayım.. İnce bir çizgi var önümde, kendilerince http://www.bicumle.net/cumle/706384/ Mon, 23 Mar 2015 15:58:30 +0000 Bazen insanın kendisine söylemek için bulduğu yalanlar canını http://www.bicumle.net/cumle/705233/ Thu, 12 Mar 2015 01:20:57 +0000 “Hadi ben kırıldım, toparlamak gelmedi mi aklına? Sahi , Sen http://www.bicumle.net/cumle/703454/ Thu, 19 Feb 2015 18:25:42 +0000 Acıdığını hissediyorum diye , bu kadar üzülme bana... Acı sende http://www.bicumle.net/cumle/700795/ Sat, 31 Jan 2015 13:18:52 +0000 Sahi , ölmek isteyen bir kuş nasıl intihar eder ? http://www.bicumle.net/cumle/699443/ Tue, 20 Jan 2015 18:16:08 +0000 Karanlığa direnen birkaç lambadan biriydim o durakta... Geri http://www.bicumle.net/cumle/692584/ Fri, 07 Nov 2014 00:55:16 +0000 Kırılacak şeyler arasında en başta yer alır " Kalp " http://www.bicumle.net/cumle/690711/ Wed, 22 Oct 2014 21:59:50 +0000 "Kaderini çizerken cetvel kullanamazsın." http://www.bicumle.net/cumle/686446/ Mon, 15 Sep 2014 01:41:16 +0000 Otopsi istiyorum hayallerime , kurduğum düşler eceliyle ölmüş http://www.bicumle.net/cumle/686304/ Sat, 13 Sep 2014 15:27:15 +0000 Geçiyor, pervasızca geçiyor çıngıraklı kuyruğunu sallayıp zaman http://www.bicumle.net/cumle/685644/ Sat, 06 Sep 2014 15:00:27 +0000 Hadi beni duymamak için tıkadın kulaklarını... Peki ya içindeki http://www.bicumle.net/cumle/685401/ Thu, 04 Sep 2014 18:19:47 +0000 Çok zor bazen avaz avaz susmak! Saklanmak kendine kendinden vazgeçmişken http://www.bicumle.net/cumle/683768/ Wed, 20 Aug 2014 21:38:35 +0000 Hayallerim gerçek olur umuduyla yaşıyordum, sonra bir gün.. saçmaladığımı http://www.bicumle.net/cumle/681052/ Mon, 28 Jul 2014 12:17:04 +0000 Hayaller kırılmaz, insanlar ırzına geçer onların. http://www.bicumle.net/cumle/678231/ Fri, 11 Jul 2014 14:45:54 +0000 En başta herkes kadar şansa sahipsin ; en sonda yine herkes kadar http://www.bicumle.net/cumle/674327/ Thu, 26 Jun 2014 13:44:29 +0000 Topluma ayak uyduracak kadar değersiz değilim. Tüm kurallara http://www.bicumle.net/cumle/672993/ Sat, 21 Jun 2014 19:01:58 +0000