pelincan üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr BEN Bu Kış ..❤️ Öyle Üşüdüm ki SORMA❗️ http://www.bicumle.net/cumle/730464/ Mon, 23 Jan 2017 16:07:42 +0000 Zaten Bir Kadın Sevmiyorsa, SEVİYORUM Demez❗ Sevdiği http://www.bicumle.net/cumle/727810/ Mon, 03 Oct 2016 11:10:23 +0000 Ey Âşk durağım !.. Ey adından başka hiç bir söze dilimin dönmediği http://www.bicumle.net/cumle/725547/ Wed, 27 Jul 2016 09:39:15 +0000 Haklarımı hep helâl ederim .. Çünkü ; Sevgimi yük sayanlar http://www.bicumle.net/cumle/725545/ Wed, 27 Jul 2016 09:35:41 +0000 ➷❀➷. Yalnızlığa yenilmemek için, Sık http://www.bicumle.net/cumle/723833/ Wed, 01 Jun 2016 14:18:47 +0000 Biz ayrı değiliz ki , Uzak kelimesi sadece aklıyla sevenler http://www.bicumle.net/cumle/722591/ Thu, 12 May 2016 09:22:29 +0000 SaDeCe SeViYoRSaN LüZuMSuZ , SaDeCe SeViLiYoRSaN HüKüMSüZSüN http://www.bicumle.net/cumle/722455/ Wed, 11 May 2016 08:31:43 +0000 Kadın dedi ki : “Meğer ne kadar vefasızmışsın ! Bunca yıl http://www.bicumle.net/cumle/722316/ Mon, 09 May 2016 11:46:53 +0000 UZaKTaN SeVMeKTi BiZiMKiSi. . . BiRiMiZ KaFeSTe , BİRiMiZ http://www.bicumle.net/cumle/722315/ Mon, 09 May 2016 11:39:02 +0000 Seninle Bir iddiaya girelim sevgili SEN Kaybedersen eger KALBİNİ\" http://www.bicumle.net/cumle/721607/ Fri, 29 Apr 2016 07:40:07 +0000 Telaşımı hoş gör, ıslandığım ilk yağmursun… eksik kalan sol http://www.bicumle.net/cumle/721521/ Thu, 28 Apr 2016 14:01:03 +0000 Bir şiir dokursun gönül tezgahında ... Ahında vardır içinde _______ http://www.bicumle.net/cumle/721357/ Tue, 26 Apr 2016 08:26:28 +0000 “Tesadüf bu ya… Aylardan Aralık günlerden Salı… Ve sen giriyorsun http://www.bicumle.net/cumle/718234/ Tue, 01 Dec 2015 09:03:44 +0000 Karanlığa Yakacak Bir Mumun Yoksa Eğer Bu Hayata Küsmeni Gerektirmez http://www.bicumle.net/cumle/715449/ Fri, 11 Sep 2015 10:51:41 +0000 Şimdilerde AŞK’A Yakılan Ağıt Gibi, Her Yanık Seste Yıkılır Kalbimin http://www.bicumle.net/cumle/712228/ Tue, 23 Jun 2015 07:16:41 +0000 \"-Kaç yaşındayım bilmiyorum\" Karşıma çıktığın gün doğdum işte http://www.bicumle.net/cumle/712189/ Mon, 22 Jun 2015 14:19:17 +0000 Sen hiç gitmeyecekmiş gibi güzel gül... Ben hep kalacakmışsın http://www.bicumle.net/cumle/712076/ Sat, 20 Jun 2015 09:41:10 +0000 Varlığına bayram etmeye hazırlanırken, yokluğuna kurban ettim http://www.bicumle.net/cumle/712038/ Fri, 19 Jun 2015 13:24:29 +0000 Hiçbir şeye gerek yok ; Sofrada bir dilim sesin , Bir bardak http://www.bicumle.net/cumle/707404/ Sat, 04 Apr 2015 10:59:05 +0000 Ey Yâr, Seninle ansızın tesadüfen karşılaşsak Göz göze gelsek http://www.bicumle.net/cumle/702354/ Tue, 10 Feb 2015 14:16:57 +0000