recellimuffin üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr iyi adamlar gercekten güzel mi güler? http://www.bicumle.net/cumle/530750/ Sun, 14 Oct 2012 19:28:24 +0000 Farklı şarkıların insanlarıyız. http://www.bicumle.net/cumle/520228/ Sat, 22 Sep 2012 14:57:18 +0000 beni .. beni .. eski sevgilini! http://www.bicumle.net/cumle/516597/ Fri, 14 Sep 2012 16:06:46 +0000 Dağılmak İstiyorum. http://www.bicumle.net/cumle/516591/ Fri, 14 Sep 2012 15:53:49 +0000 Ruhun da mevsimleri varmış, değişiyormuş. http://www.bicumle.net/cumle/516588/ Fri, 14 Sep 2012 15:43:59 +0000 Sadece bana şımaracaksın. http://www.bicumle.net/cumle/513445/ Fri, 07 Sep 2012 15:59:54 +0000 Keşke "tanıdığım gibi" kalabilseydin. http://www.bicumle.net/cumle/509778/ Fri, 31 Aug 2012 19:38:31 +0000 kadınlar özler, erkekler uyur. http://www.bicumle.net/cumle/503836/ Sat, 18 Aug 2012 18:13:58 +0000 Eros da haklı, oduna ok saplamak zor olsa gerek. http://www.bicumle.net/cumle/502954/ Thu, 16 Aug 2012 21:50:41 +0000 Eyvallah ne güzel sözdür. Bazen kabulleniş,bazen boşveriş,bazen http://www.bicumle.net/cumle/502385/ Wed, 15 Aug 2012 21:40:55 +0000 Tuvaletten 'anne bitti' diye seslendiğiniz o günleri ne çabuk http://www.bicumle.net/cumle/502366/ Wed, 15 Aug 2012 21:11:37 +0000 Allah,bir nedenle hayatınıza bazı insanları koyar,daha iyi bir http://www.bicumle.net/cumle/502356/ Wed, 15 Aug 2012 21:05:39 +0000 Kelimeler hızla samimiyetsizleşiyordu, birinciliği "canım"a http://www.bicumle.net/cumle/501822/ Tue, 14 Aug 2012 22:02:03 +0000 Ben bu günü sevmedim.Yatıp tekrar kalkalım. http://www.bicumle.net/cumle/501182/ Mon, 13 Aug 2012 20:15:22 +0000 Kalbimin üstüne ağır ağır taşlar düşünce başıma bi şey gelmiş http://www.bicumle.net/cumle/501127/ Mon, 13 Aug 2012 18:54:50 +0000 google earth bize dünyayı gezme fırsatı veriyor. biz gene gidip http://www.bicumle.net/cumle/499936/ Sat, 11 Aug 2012 19:29:15 +0000 Kusursuz olmasa da olur, huzursuz olmayalim yeter. http://www.bicumle.net/cumle/499811/ Sat, 11 Aug 2012 15:20:23 +0000 "görsellik önemlidir. nasıl ki şarabı güzel bir kadehte http://www.bicumle.net/cumle/498749/ Thu, 09 Aug 2012 18:50:50 +0000 Biscolata reklamında Türk erkekleri de var. O gördüğünüz ağaçlar http://www.bicumle.net/cumle/498259/ Wed, 08 Aug 2012 20:37:43 +0000 Sevdiğinizi bu ara sakın serbest bırakmayın, seviyorsa bile geri http://www.bicumle.net/cumle/497649/ Tue, 07 Aug 2012 21:01:20 +0000