sinemay üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Doğaçlama yaşıyorum, artık hiçbir şeye şaşırmıyorum."Umrum"a http://www.bicumle.net/cumle/625667/ Sun, 29 Dec 2013 16:38:43 +0200 ne azabına dayanacak halim, nede rahmetinden mahrum kalmaya mecalim http://www.bicumle.net/cumle/451469/ Sun, 20 May 2012 11:13:13 +0300 dilime can diye takılan dualarım var.. tüm aminleri umut heybeme http://www.bicumle.net/cumle/451467/ Sun, 20 May 2012 11:07:11 +0300 rengini yankısında arayan melodıram bir hüznün en sahici akıl http://www.bicumle.net/cumle/422369/ Tue, 10 Apr 2012 17:28:22 +0300 ben sana kolay kolay aşık olmazdım ya; gülüşüne denk geldi.:) http://www.bicumle.net/cumle/421498/ Mon, 09 Apr 2012 14:20:29 +0300 ERKEK olarak doğmak yazgıdır elbette, ama ADAM olabilmektir marifet! http://www.bicumle.net/cumle/128302/ Sun, 20 Jun 2010 00:47:13 +0300 Ben bütün hayatlardan geri kaldım doktor bey. İlaçlarınız, şoklarınız http://www.bicumle.net/cumle/128281/ Sun, 20 Jun 2010 00:22:09 +0300 hasret taştan ekmek, gurbet lağımdan su, hürriyet kanla çoğalan http://www.bicumle.net/cumle/124827/ Sun, 13 Jun 2010 02:11:43 +0300 bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum.. sen bu http://www.bicumle.net/cumle/121849/ Mon, 07 Jun 2010 00:49:55 +0300 Doğaçlama yaşıyorum, artık hiçbir şeye şaşırmıyorum."Umrum"a http://www.bicumle.net/cumle/117765/ Tue, 25 May 2010 20:44:14 +0300 derdinden verem olsam tutuşsam kerem olsam sürmem seni tenime http://www.bicumle.net/cumle/117227/ Mon, 24 May 2010 00:34:00 +0300 eski yerini kalbimde arama gözümden akan sele karıştın.. http://www.bicumle.net/cumle/116208/ Wed, 19 May 2010 13:33:03 +0300 ilk aşk unutulurmu hala aklımda hala kalbimdesin...... http://www.bicumle.net/cumle/115970/ Tue, 18 May 2010 09:36:38 +0300 Elmas nasıl yontulmadan kusursuz olamazsa,insan da acı çekmeden http://www.bicumle.net/cumle/115918/ Mon, 17 May 2010 21:09:52 +0300 yırtık elbiseyi fakir giyince gülersiniz, zengin giyince moda http://www.bicumle.net/cumle/115828/ Sun, 16 May 2010 13:25:10 +0300 aci cekmenin sonu yokmus anladim yaran bir yerlerde surekli kaniyor http://www.bicumle.net/cumle/114234/ Wed, 05 May 2010 14:03:36 +0300