tiftik üyesine ait cümleler - Öyle bi cümle yaz ki ... Öyle bir cümle yazın ki Çok gülelim, ibret alalım, hayret edelim, öğrenelim, sevelim, şaşıralım , hatırlayalım , hayatımıza klavuz bile yapalım http://www.bicumle.net tr Bir fotoğrafa bakıp; Bir adamın sakalını, Parmak uçlarıyla http://www.bicumle.net/cumle/728431/ Mon, 24 Oct 2016 21:04:02 +0000 Çok mutluyum çünkü dünyanın en mükemmel adamına aşığım. Mutluyum http://www.bicumle.net/cumle/727604/ Wed, 28 Sep 2016 21:13:39 +0000 Son 8 yıldır bıkmadan, usanmadan söylediğim gibi yine bugün de http://www.bicumle.net/cumle/727560/ Tue, 27 Sep 2016 07:43:15 +0000 Hüzünle çökünce gece, dilimde ismin iki hece.. (../ http://www.bicumle.net/cumle/727123/ Tue, 13 Sep 2016 23:07:11 +0000 Günlerden haberim yok. Çünkü geleceğe dair seninle bir randevum http://www.bicumle.net/cumle/726874/ Sat, 03 Sep 2016 09:03:06 +0000 Şiirlerin şarkıların canı cehenneme ! Gözlerin diyorum gözlerin http://www.bicumle.net/cumle/726202/ Sun, 14 Aug 2016 19:49:20 +0000 Ben \"iyi geceler\" derdim. O uyudum zannederdi. Oysa ben http://www.bicumle.net/cumle/725341/ Tue, 12 Jul 2016 21:23:52 +0000 Sen hiç; sırf gözlerin onun gözlerine benziyor diye, aynaya bakmaktan http://www.bicumle.net/cumle/724301/ Wed, 15 Jun 2016 21:29:22 +0000 Mesafeler ve yokluğu birini kalbinizde yaşatmanıza engel değildir http://www.bicumle.net/cumle/723853/ Wed, 01 Jun 2016 22:42:50 +0000 Ki içinden kusamadıkların, Beni zehirler en çok.. Çünkü; http://www.bicumle.net/cumle/723582/ Wed, 25 May 2016 22:50:26 +0000 Karanlığında tadı yok. Çınlamıyor kulaklarım, Yine mi düşmedim http://www.bicumle.net/cumle/723520/ Tue, 24 May 2016 20:47:47 +0000 Adını tutturamam bazı geceler.. Baş harfinde takılı kalırım http://www.bicumle.net/cumle/723466/ Mon, 23 May 2016 21:30:26 +0000 Yürekleri soğutmayın ! Soğudu sandıklarınız, dışardan gördükleriniz http://www.bicumle.net/cumle/723341/ Sun, 22 May 2016 19:58:36 +0000 Elime bir kurşun kalem, bir de yetenek verildi.. Ama ben; seni http://www.bicumle.net/cumle/723252/ Fri, 20 May 2016 21:50:25 +0000 Karşıma çıkıyorsun hep bir yerlerde’n; Kalbimin yarasında http://www.bicumle.net/cumle/723114/ Wed, 18 May 2016 21:37:15 +0000 hani kapı çalar ya hani kapıya bakana kimmiş gelen derler o http://www.bicumle.net/cumle/722432/ Tue, 10 May 2016 21:45:20 +0000 Kelimelerin bas bas bağırdığı, bir şiir arıyorsa gözlerin.. Geceye http://www.bicumle.net/cumle/722204/ Fri, 06 May 2016 23:31:52 +0000 Ben seni özledikçe, Ben senin kalbini bekledikçe, Sen de hiç http://www.bicumle.net/cumle/721802/ Mon, 02 May 2016 18:57:33 +0000 Annem gözyaşları için \"ekmek kırıntısı gibi değerlidir\" derdi http://www.bicumle.net/cumle/721589/ Thu, 28 Apr 2016 22:10:30 +0000 Tercih değil, mecburiyetti yaşadığım. Karanlık bir koridorda http://www.bicumle.net/cumle/719838/ Mon, 29 Feb 2016 22:26:11 +0000