Bicümle.NET sitemizde şuan da
TOPLAM 212 KİŞİ cümle okuyor, yorum yapıyor veya siteyi dışardan izliyor..

Bicümle hakkında

Merhaba Muhterem Bi Cümleciler,
Bu sayfada sizlerle paylaşmak istediğimiz bir kaç şey var.

Bicümle tanım olarak arkadaşlık sitesi, sosyal ağ, mesajlaşma sitesi gibi tanımlarla pek tanımlanamıyor. Biz o yüzden iletişim ve bilgi platformu olarak tanımlak istiyoruz. Ama sosyalleşip süper bilgiler edineceksiniz, harika arkadaşlarınız olacak gibi vaadlerimizde yok. Kısmet işi bunlar...

Sitemiz yayın hayatına 2007 yılında başlamakla beraber geçen yıllar ile beraber bir bebek edasıyla büyümüş, emekleme zamanlarını geçmiş ve şu an ayakta durma gücüne sahip duruma gelmiştir. Sitemizin bu denli hızlı gelişmesi ve büyümesinde elbette yıllardır sitemize destek veren, cümlelerini bizden esirgemeyen üyelerimizin katkısı yok sayılamaz. Emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyoruz.

Sizinde sitemize eklenmesini istediğiniz bir özellik, bir bölüm gibi fikirleriniz varsa bizimle vakit kaybetmeden paylaşabilirsiniz. Her şey sizler için...

Uzun yıllardır yayında olan sitemizi pek geliştiremesekte çok sevildi. Vakit bulunca elbet geliştireceğiz, çeşitli atraksyionlar ekleyeceğiz, var olanları daha kullanışlı güzel yapacağız. Sevilen sitemize katkıda bulunmak isteyenler hataları iletişim bölümünden bildirmeye devam etsinler. Cevap almasalarda bir gün okunup değerlendirilecek önemli ipuçları, tavsiyeler, ispiyonlar yapabilirler.

Siteyi hepimizin yaptığınız için hepinize çok teşekkürler...

Bicumle.Net Hakkında

Bicumle.Net hakkında kıssandan hisse bazı bilgiler..

Ve yandaki yazının tamamını okumayanlar için kısaca

Cümlelerini bizden esirgemeyen üyelerimize teşekkürlerimizi borç biliyoruz..

hepsi bu kadar :)
Copyright © 2007 - 2015 Cümle.NET Tüm hakları ALTTAN İKİNCİ ÇEKMECEDE saklıdır :D
Öyle bir cümle yazın ki çok gülelim, ibret alalım, öğrenelim, şaşıralım, hatırlayalım, mest olalım, hayatımıza kılavuz bile yapalım.
İletişim linki yada bicumle.iletisim [at] gmail.com mail ile bizlere ulaşabilirsiniz.